Barcode: 0002114026393
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 111.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 23.3 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Corn.
Recipes with Similar Ingredients
Healthy Supper
8 ingredients
Homemade Cheese Dip
3 ingredients
Christmas Rainbow Poke Cake
5 ingredients
Ham Appetillas
6 ingredients
Rocky Road Candy
3 ingredients
Mott'S Deliciously Quick And Easy Cake(Low-Fat And Calorie Recipe)
6 ingredients
Nojim Beef Enchilada
8 ingredients
Chocolate Trifle
4 ingredients
Peanut Butter Candy Balls
6 ingredients
Snack Mix
6 ingredients
Rainbow Poke Cake
4 ingredients
Sloppy Joes, Updated
10 ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
compote allégée poire williams
Picard
B NOVA 3
Chips saveur barbecue
Picard
C NOVA 4
Mini Toasts Apéritif
Picard
D NOVA 4
Biscuits Etoile Cannelle
La petite épicerie par Picard, Picard
NOVA 4
KIWI POMME VERTE
Picard
C NOVA 4
Pistaches grillées
Picard
C NOVA 3
Confiture Abricot Fruit de la Passion
A l'heure de, Picard
D NOVA 4
Marmelade orange amère
Picard
E NOVA 4
LES VÉGÉTALES NOISETTE
Picard
D NOVA 4
CITRON YUZU
Picard, délice d'un instant
C NOVA 4
Chips de pomme de terre au sel de guerande
Picard
C NOVA 3
Croûtons nature
Picard
D NOVA 3