Barcode: 0852389004311
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 70.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 18.5 g |
| of which sugars | 12.5 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fuyu persimmons
Recipes with Similar Ingredients
Persimmon Cake
14 ingredients
Mom'S Persimmon Pudding
6 ingredients
Persimmon Marmalade
4 ingredients
Mary'S Persimmon Beer
3 ingredients
Persimmon Pudding Cake
9 ingredients
Persimmon Pudding
6 ingredients
Persimmon Pudding
10 ingredients
Persimmon Pudding
10 ingredients
Persimmon Cake
13 ingredients
Persimmon Pudding
10 ingredients
Persimmon Pudding
6 ingredients
Persimmon Pudding
9 ingredients
Related Products
Bean to Bar Colombia 70%
Taucherli
E
Yuzu Soda
Mineralquellen 8887 Mels
C NOVA 4
Soupe de courge
Manor Food
D NOVA 4
Sauce Salade Grand Maman
Maison Chomel,Chomel
NOVA 3
new roots vegan creamery
new roots
B NOVA 3
Taboulé
Manor Food,Léguriviera
A NOVA 4
Le Grilled Nature
new roots
E NOVA 4
Boost
Chill
C NOVA 3
Raspberry
new roots
B NOVA 4
Stracciatella
new roots
A NOVA 3