Barcode: 0007203676227
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 129.0 kcal |
| Fat | 5.3 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Swordfish.
Recipes with Similar Ingredients
Breaded Steak Rolls
8 ingredients
Salmon Bake
3 ingredients
Scrumptious Pork Steak(Toms Favorite)
6 ingredients
Italian Beef Stir-Fry
8 ingredients
Fried Venison
7 ingredients
Baked Halibut, Italian Style
12 ingredients
Steak Teriyaki
6 ingredients
Parmesan Halibut
5 ingredients
Grilled Salmon With Salsa
10 ingredients
Bistecca Alla Teresa
7 ingredients
Cube Steak Rye Sandwiches
8 ingredients
Chopped Sirloin And Mushroom Gravy
5 ingredients
Related Products in Seafood
Anchoiade 200G Paesana ( Corse )
A paesana
E NOVA 3
Rillette de thon au Brocciu AOP
D NOVA 3
Filet de Loup de mer
Aqua Bon, Aquibio
A
Cocktail de fruits de mer
Aquibio
A
Pavé de saumon bio
Aqui Bio
A
Gratin de noix de saint Jacques aux poireaux
Toupargel
C NOVA 4
Wild Pacific Chum Salmon Steaks
AquaBon
A
Saumon fumé ficelle
Claude Traiteur
E NOVA 3
Tellines Sauce Camargue 200g
Claude Traiteur
C NOVA 4
Le Saumon fumé
Claude Traiteur
E NOVA 3
Filets de Cabillauds congelés
Aqua Bon
A NOVA 1
Gratin de poisson
LES BONS P'TITS PLATS !
C NOVA 4